تاسیس دفتر نمایندگی بیمه شروع یک کسب وکار

راه اندازی دفتر نمایندگی از یک شرکت معتبر بیمه برای شروع کار بسیار جذاب است. بسیاری از افراد تازه کار با این تصور که دفتری داشته باشند که مشتریان وارد آن بشوند و بیمه بخرند، به فکر تاسیس دفتر نمایندگی هستند.
راه اندازی دفتر نمایندگی بیمه مستلزم کسب مجوز های مختلف از بیمه مرکزی و شرکت بیمه می باشد .هزینه های تاسیس دفتر نمایندگی، مالیات، حقوق و بیمه کارمندان، شناخت ناکافی از بازار و نحوه بازاریابی و فروش محصولات متنوع بیمه و همچنین عدم تجربه، تخصص و آموزش های عملی، از جمله مشکالت پیش روی این نمایندگان بیمه می باشد.
بیمه پاسارگاد با ایجاد سازمان فروش تخصصی بیمه زندگی برای نمایندگان خود امکان استفاده از تجهیزات و فضای شعب، آموزش تخصصی و پشتیبانی مستمر در زمینه بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش را بصورت رایگان فراهم آورده است. مدیریت این سازمان همچنین با تالیف کتاب آموزش بیمه عمر و تامین آتیه و سامانه آموزش مجازی پشتیبانی در تمام نقاط کشور را در دستور کار قرار داده است. به این ترتیب نمایندگان بیمه پاسارگاد پس از کسب مهارت های الزام و اطمینان از توانایی در ایجاد درآمد، می توانند دفتر نمایندگی بیمه خود را راه اندازی کنند.

آموزش های تخصصی و مستمر مهم ترین ابزار موفقیت

  • کتاب آموزشی :گروه آموزش مشاوران حرفه ای بیمه پاسارگاد ( بیم لایف ) پیشرو در ارائه خدمات آموزشی و حمایتی از نمایندگی های خود می باشد. در این گروه، کتاب آموزش جامع بیمه عمر و تامین آتیه تالیف شده است .
  •  آموزش مجازی :این مجموعه در راستای برقراری عدالت و ایجاد فرصت برابر جهت اخذ نمایندگی، آموزش و کسب درآمد برای کلیه هموطنان عزیز امکان آموزش مجازی را فراهم نموده است. این آموزش ها در بستر شبکه های اجتماعی و نرم افزار آموزش مجازی و اپ موبایل قابل ارائه هستند.
  • اپلیکیشن آموزشی :با نصب اپلیکیشن (اپ) موبایل آموزش بیمه عمر و تامین آتیه در گوشی خود همیشه مطالب آموزشی را در دسترس خود دارید، از جدید ترین اخبار و اطلاعیه ها مطلع می شوید و در جریان آموزش های تخصصی و جدید قرار می گیرید. در حال حاضر نسخه اندروید اپلیکیشن آموزش بیمه عمر و تامین آتیه در دسترس است.