مراحل خرید بیمه عمر به شرح زیر می باشد :

۱- پذیرفتن شرایط ثبت نام
۲- ثبت دقیق اطلاعات بیمه گذار و بیمه شده در فرم ثبت نام
۳- انتخاب و تکمیل شرایط و پوشش های موجود در بیمه توسط بیمه گذار
۴- انتخاب و تکمیل مدت اعتبار بیمه و همچنین حق بیمه پرداختی
۵- تکمیل اطلاعات تماس

یکی از مهمترین بیمه هایی که هر فرد در طول عمر خود می تواند از آن استفاده نماید و حتی از خدمات آن پس از فوت نیز برخوردار شود، بیمه عمر است. بیمه عمر در واقع نوعی سرمایه گذاری به حساب می آید و زمانی که شما این نوع بیمه را برای خود انتخاب می کنید، هم می توانید در زمان حیات از این سرمایه بهره مند شوید و هم این که پس از فوت، سرمایه برای وراث باقی می ماند. به منظور استفاده از خدمات بیمه عمر، باید به صورت زیر عمل نمود:

گام اول: انتخاب نوع شرکت بیمه گر 

آنچه در انتخاب هر نوع بیمه و همچنین بیمه عمر اهمیت دارد، نوع شرکت بیمه گر است که قرار است بیمه از آن خریداری گردد. شما باید در ابتدا تحقیقات لازم را به عمل بیاورید که شرکت بیمه گر، قانونمند بوده و در انجام تعهدات خود کوتاهی نکند. در مورد بیمه عمر شما قرار است نوعی سرمایه گذاری انجام دهید و شرکت بیمه گر در قبال این سرمایه تعهداتی را متقبل می شود. میزان پایبندی به این تعهدات، تضمینی برای سرمایه شما خواهد بود.

گام دوم: خرید بیمه عمر 

پس از انتخاب نوع شرکت بیمه گر، باید به سراغ خرید بیمه عمر برویم. امروزه شرکت های بیمه گر با ارائه خدمات اینترنتی، فرآیند ثبت نام و خرید بیمه عمر را برای مشتریان تسهیل نموده اند به گونه ای که در کمتر از ۱۵ دقیقه می توانید فرآیند خرید را انجام دهید. ولی قبل از هر چیز باید مراحل خرید بیمه را بررسی نمود تا مدارک لازم تهیه و در نهایت ثبت نام و خرید انجام گیرد.

زمان مورد نیاز جهت تکمیل اطلاعات حدود ۵ الی ۱۰ دقیق

گام سوم: کنترل صحت اطلاعات ثبت شده

در فرم ثبت نام پس از انجام ثبت نام بیمه عمر، قبل از این که تایید نهایی برای خرید صورت گیرد، باید اطلاعات کنترل شده و از صحت آن ها مطمئن بود. برای این منظور باید به چند نکته توجه داشت:

۱- اطلاعات شما در واقعا سندی معتبر برای شناسایی شما است لذا کوچکترین اشتباه در این اطلاعات باعث می شود که در زمان استفاده از خدمات بیمه عمر، شرکت بیمه گر به دلیل نامعتبر بودن مشخصات شما، به تعهدات خود عمل نکند. لذا توصیه می کنیم که مجددا این اطلاعات کنترل شوند.

۲- در فرم ثبت نام، به کلیه سوالات موجود پاسخ دهید زیرا  آن چه اعتبار بیمه نامه را تایید می کند، پاسخ صحیح و کامل به این سوالات است.

۳- پس از اتمام ثبت نام، صبر کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند و از وضعیت ثبت نام و خرید بیمه عمر خود مطمئن شوید.

لطفا با حوصله و دقت لازم فرم بیمه را تکمیل نمایید.

بیمه پاسارگاد، راه سرمایه گذاری

مرحله 1 از 6 - مطالعه و تایید شرایط

16%